Filtruj według close

Lista produktów marki Portwest

Portwest – czołowy producent odzieży ochronnej na świecie Markę Portwest możemy umieścić w czołówce największych międzynarodowych firm produkujących odzież ochronną. Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 1904, a wywodzi się z Irlandii. Portwest Polska to bardzo ceniony dystrybutor odzieży roboczej oraz ochronnej. Zdaniem wielu, jest to jeden z najlepszych producentów na świecie. W jego ofercie znajdziemy: kombinezony, buty, kurtki, bluzy, spodnie, a także akcesoria, takie jak kaski, elementy odblaskowe czy też gogle ochronne.

Portwest – czołowy producent odzieży ochronnej na świecie

Markę Portwest możemy umieścić w czołówce największych międzynarodowych firm produkujących odzież ochronną. Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 1904, a wywodzi się z Irlandii. Portwest Polska to bardzo ceniony dystrybutor odzieży roboczej oraz ochronnej. Zdaniem wielu, jest to jeden z najlepszych producentów na świecie. W jego ofercie znajdziemy: kombinezony, buty, kurtki, bluzy, spodnie, a także akcesoria, takie jak kaski, elementy odblaskowe czy też gogle ochronne.

Portwest odzież robocza zgodna z normami BHP

Wybierając ubrania ochronne od firmy Portwest możemy być spokojni o ich zgodność z normami bezpieczeństwa i higieny pracy. Portwest ubrania robocze powstają przy udziale najnowocześniejszych technologii i odznaczają się międzynarodowymi atestami. Odzież BHP Portwest znajduje zastosowanie wśród robotników budowlanych, ochroniarzy, elektryków, spawaczy, chemików, a także osób wykonujących swoje obowiązki w terenie. Portwest EU to synonim wysokiej jakości wykonania oraz maksymalnego bezpieczeństwa na każdym stanowisku.

Renomowane buty robocze Portwest

Ważnym elementem oferty są Portwest buty dostosowane do specyfiki każdego rodzaju pracy. Na wyróżnienie zasługuje popularna linia oferująca uniwersalne i funkcjonalne buty Portwest Steelite. W ofercie firmy znajdziemy zarówno obuwie ochronne na lato, jak również buty Portwest na zimę. Obuwie tej marki gwarantuje pełne bezpieczeństwo, a także wysoki komfort nawet przy wielogodzinnej pracy. Portwest buty robocze są popularnym wyborem na wielu stanowiskach pracy.

Odzież ochronna Portwest na zimę

Marka Portwest jest chętnie wybierana przez osoby poszukujące odzieży ochronnej na okres zimowy. Portwest kurtka zimowa zapewnia nam izolację cieplną nawet przy bardzo dużych mrozach. Jest również wodoszczelna oraz nie przepuszcza wiatru. Portwest odzież termoaktywna cieszy się zasłużoną renomą na całym świecie. Firma korzysta bowiem z nowoczesnej technologii, która pozwala tworzyć odzież ochronna Portwest na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne.

Pozytywne opinie klientów na temat odzieży Portwest

Irlandzka firma może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Odzież Portwest jest oceniana jako wyjątkowo wytrzymała i trwała nawet na najbardziej wymagających stanowiskach. Buty Portwest opinie wskazują na solidne wykonanie i brak uszkodzeń przez wiele lat ciągłej eksploatacji. Ubrania Portwest są cenione również za przystępną ceną, co przy tak wysokiej jakości jest miłym zaskoczeniem dla klientów.

Ubrania ochronne Portwest do każdego rodzaju pracy

Firma odznacza się bardzo wszechstronną ofertą. Klienci mogą pozyskać pełny Portwest Kombinezon lub skompletować strój oddzielnie, wybierając kurtkę, polar, spodnie oraz inne elementy garderoby. Producent ma w swojej ofercie wysokojakościowe akcesoria, takie jak Portwest rękawice. Firma cieszy się pełnym zaufaniem pracowników zatrudnianych do najbardziej niebezpiecznych prac. Portwest odzież ochronna cieszy się wysoką renomą od ponad 110 lat!

Jest 106 produktów.

Pokazano 1-64 z 106 pozycji