Filtruj według close

Lista produktów marki Tegera

Rękawice ochronne Tegera dla osób ceniących pełny komfort w pracy Tegera to kolekcja rękawic ochronnych produkowanych przez międzynarodową szwedzką spółkę Ejendals. Produkty tej marki są bardzo cenione przez wszystkich pracowników, którzy codzienne wykonują prace wymagające pełnej ochrony dłoni. Kolekcja Tegera jest dedykowana spawaczom, dekarzom, pilarzom oraz innym zawodom mającym kontakt z ostrymi narzędziami i wysokimi temperaturami. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz komfortu pracy.

Rękawice ochronne Tegera dla osób ceniących pełny komfort w pracy

Tegera to kolekcja rękawic ochronnych produkowanych przez międzynarodową szwedzką spółkę Ejendals. Produkty tej marki są bardzo cenione przez wszystkich pracowników, którzy codzienne wykonują prace wymagające pełnej ochrony dłoni. Kolekcja Tegera jest dedykowana spawaczom, dekarzom, pilarzom oraz innym zawodom mającym kontakt z ostrymi narzędziami i wysokimi temperaturami. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz komfortu pracy.

Kolekcja Tegera dla wymagających pracowników

Linia produktów Tegera jest od wielu lat rozwijana przez szwedzką markę Ejendals, która specjalizuje się w produkcji rękawic roboczych oraz obuwia ochronnego. Tegera rękawice są projektowane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotnym czynnikiem jest dobre czucie w rękawicach ochronnych. Najlepsze materiały zapewniają zarówno bezpieczeństwo w każdych warunkach, jak również należytą wygodę dla dłoni.

Nie ulega wątpliwości, że Tegera rękawice ochronne i robocze to aktualnie jeden z najczęstszych wyborów ze strony pracowników, którzy w swojej pracy mają do czynienia z ostrymi narzędziami, wysokimi temperaturami, a także niebezpiecznymi substancjami. Tegera rękawiczki to wybór adresowany do wszystkich osób, które oczekują pełnej swobody i precyzyjnego czucia w rękawicach zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Tegera rękawice ochronne zgodne z normami BHP

Firma zatrudnia fachowców posiadających obszerną wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu odzieży ochronnej. Szwedzka spółka na bieżąco dostosowuje swoje produkty do aktualnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu, wybierając rękawice spawalnicze Tegera masz pewność, że spełnią one wymagania stawiane przez normy BHP. Odzież ochronna tego producenta posiada certyfikaty zaświadczające o zgodności produktu do norm obowiązujących na danym stanowisku.

Dla kogo stworzono rękawice ochronne Tegera?

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się kolekcja Tegera Pro. To wysokiej jakości rękawice odporne na ciepło, stosowane m.in. przez spawaczy. Marka produkuje również rękawice wytrzymałe na przecięcia oraz przekłucia. Takie rękawice są stosowane m.in. przez pilarzy oraz dekarzy. Rękawiczki Tegera cena jest bardzo przystępna, biorąc pod uwagę, jak solidnym i trwałym wykonaniem odznaczają się ubrania zaprojektowane przez szwedzką firmę. Szwedzka marka Ejendals posiada w swojej kolekcji także obuwie oraz akcesoria ochronne.

Odzież ochronna Tegera dostępna w zakupach online

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w renomowane rękawice Tegera, wybierz zakupy online dostępne w naszym sklepie internetowym. W ten sposób możesz oczekiwać wszechstronnego wyboru produktów, a także szczegółowych oznaczeń zaświadczających o zgodności z BHP. Tegera rękawice cena robi bardzo pozytywne wrażenie, biorąc pod uwagę renomę, jaką cieszy się ta marka. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu pracowników sięga po wygodne i funkcjonalne rękawiczko robocze Tegera.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji