Filtruj według close

Lista produktów marki Cerva

Cerva – rekomendowany producent odzieży ochronnej

Cerva to czeskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją odzieży ochronnej od 1991 roku. Marka jest powszechnie znana w ponad 60 krajach na całym świecie. To najlepsza rekomendacja, która potwierdza, że mamy do czynienia z bardzo solidnym i uznanym producentem. Ochronna odzież Cerva jest częstym wyborem ze strony polskich pracowników. Jakie są główne zalety tej marki?

Certyfikowana odzież robocza zgodna z normami BHP

Podstawowym kryterium przy wyborze odzieży ochronnej jest oczywiście zgodność wybranych produktów z normami BHP obowiązującymi na danym stanowisku. Cerva odzież robocza posiada niezbędne certyfikaty oraz atesty, które potwierdzają zgodność ubrań do pracy przy konkretnych czynnikach ryzyka. Producent oferuje zarówno podstawowe zestawy odzieży ochronnej, jak również specjalistyczne stroje robocze wykorzystywane np. przez spawaczy oraz chemików.

Kurtka robocza Cerva na każdą okazję

Bardzo istotnym obszarem działalności firmy jest produkcja kurtek ochronnych. Dlaczego kurtka Cerva jest popularnym wyborem ze strony pracowników? Przede wszystkim ze względu na wszechstronne zastosowanie. Kurtka Sefton Cerva posiada szczelne ocieplanie oraz elastyczne taśmy odblaskowe. Kurtka Cerva Biroad to produkt uniwersalny, który zapewnia odporność na zimno, wilgoć oraz wiatr. Posiada również bardzo mocne odblaski. Podobną wszechstronnością odznacza się kurtka Cerva Ultimo. Zdaniem wielu klientów, kurtka robocza Cerva to doskonały wybór dla wszystkich pracowników oczekujących maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Buty ochronne Cerva – wygoda i wytrzymałość

Buty ochronne Cerva są doskonale znane klientom z całego świata. Firma oferuje swoim klientom zarówno modele zapewniające standardową ochronę, jak również specjalistyczne buty spawalnicze Cerva. Firma stale poszerza swoją kolekcję, dzięki czemu, każdy klient może bez trudu dobrać właściwe buty Cerva do swoich indywidualnych potrzeb. Warto nadmienić, że buty robocze Cerva opinie są bardzo pozytywne i chronią markę za doskonałą wytrzymałość, ale również wygodę.

Firma dysponuje nowoczesną technologią pozwalającą projektować Cerva buty robocze dostosowane do potrzeb każdego stanowiska. Dużą popularnością cieszy się kolekcja buty Cerva Raven posiadające certyfikat zgodności z licznymi normami BHP. Specjalistyczną linią produktów są również buty Cerva CRC. Wysoka jakość idąca w parze z przystępną ceną sprawia, że buty Cerva opinie rekomendują tą marką jako jednego z lepszych producentów obuwia ochronnego.

Odzież ochronna Cerva na każdą okazję

Producent posiada w swojej kolekcji również popularne akcesoria wchodzące w skład garderoby ochronnej. Możesz wybrać letni zestaw, na który składa się koszulka i szorty Cerva, jak również wyposażyć się w zestaw zimowy, do którego zaliczymy buty zimowe Cerva oraz kurtkę odblaskową ze szczelną warstwą ocieplenia. W obszernej kolekcji odzieży ochronnej znajdziemy również wygodne spodnie Cerva, dzięki czemu, z pomocą tego producenta skompletujemy pełny strój ochronny.

CERVA - stabilny i wiarygodny partner z perspektywami rozwoju.

Od 20 lat na rynku. Firma CERVA - hurtowy dostawca środków ochrony indywidualnej - oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej, którą możemy zagwarantować dzięki magazynowi centralnemu.

Jest 264 produktów.

Pokazano 1-64 z 264 pozycji